آموزشگاه مجازی زبان اِنـد اِنـگ

شرایط و قوانین اند انگ

اند انگ، بستری را فراهم کرده است که از طریق آن، کاربرها می توانند محتوای آموزشی آنلاین یا غیرآنلاین ساخته شده خود را عرضه کنند و از طریق فروش آن، به درآمد برسند. اگرچه آن محتوا نیز می تواند رایگان باشد.

در مجموعه شرایط و قوانین زیر با تعاریف زیر روبرو می شویم:

 • اند انگ/وبسایت: به کل مجموعه اند انگ و همه امکانات و ابزارهای آن گفته می شود.
 • کاربر: به هر فردی که از امکانات اند انگ استفاده می کند، گفته می شود.
 • استاد: به کاربرهایی گفته می شود که در اند انگ به تولید و عرضه محتوای آموزشی خود می پرداند.
 • شاگرد/کاربر خریدار: به کاربرهایی گفته می شود که از محتواهای ساخته شده، استفاده می کنند.
 • استفاده شخصی: به خودآموزی و مقاصد شخصی به جز هرگونه دسترسی گروهی گفته می شود.

همه کسانی که از اند انگ استفاده می کنند، به این معنا است که با همه شرایط و قوانین اند انگ موافقت دارند.

محتوای خریداری شده

اگر کاربر، آموزشی را می خرد، به این معنا است که کاربر می تواند از آن آموزش استفاده کند و هرگز به معنای مالکیت آن آموزش نیست. بنابراین، کاربر حق ندارد که آن آموزش را پخش کند.

هر کاربر برای خرید هر آموزش، باید در سایت ثبت نام کرده باشد و در سایت، وارد شده باشد.

فقط کاربرهایی می توانند از وبسایت اند انگ خریداری کنند که به سن قانونی ۱۸ سال رسیده باشند؛ وگرنه باید با نظارت والد و یا قیم قانونی خود برای خرید اقدام کنند. در غیر این صورت، اند انگ، مسئولیتی را نمی پذیرد.

حساب کاربری در اند انگ

اند انگ، تنها زیرساختی را برای عرضه محتوا و دوره های آموزشی فراهم کرده است. بنابراین، مسئولیت و هزینه ی تهیه ی تمامی وسایل و نرم‌افزارهای لازم برای مرور وبسایت، دانلود، و پخش و تماشای فیلم‌ها و فایل‌ها و مواردی از این قبیل، بر عهده ی خود کاربر است.

هر کاربر، مسئول است که نام کاربری و رمز ورود خود را محرمانه نگه دارد. اما هر زمانی که به استفاده غیرمجاز از نام کاربری، رمز، حساب، یا محتوای خریداری‌شده ی او آگاه شد، باید در سریع ترین زمان ممکن به اند انگ اطلاع دهد.

هیچ کاربری، مجاز نیست که نام کاربری و رمز ورود حساب خود را در اختیار کس دیگری قرار بدهد و یا به کسی اجازه بدهد به حساب او و محتوای خریداری‌شده دسترسی پیدا کند. هر کاربر، مسئول تمام استفاده‌ هایی است که از طریق حساب کاربری او انجام می شود. همچنین، هر کاربر، مسئول صحت اطلاعاتی است که در حساب خود وارد می کند.

محدودیت دسترسی کاربرها

اند انگ تلاش می کند که تا حد امکان، برای همیشه دسترسی کاربرها را به محصولات خریداری شده حفظ کند. اما هر کاربر موظف است که بعد از خرید هر محصول، همه فایل های آن را دانلود کند. زیرا به دلایل گوناگون (از جمله به دلایل قانونی، قدیمی یا منسوخ شدن آموزش و…) ممکن است که آن محصول از روی سایت و سرور حذف شود.

در هر زمانی که اند انگ به نتیجه برسد که کاربری از این قوانین و شرایط و یا هر قانون دارای موضوعیت، تخطی کرده‌ است، ممکن است دسترسی ایشان به حسابش را بسته به صلاحدید خودش محدود کرده، معلق کرده، یا ملغی کند.

اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط عامل پرداخت (که خارج از کنترل اند انگ است) برگشت بخورد یا دچار مشکلی شود و همچنین اگر تحت شرایط ذکر شده در این توافقنامه هزینهٔ کاربر برگشت داده شود، اند انگ دسترسی کاربر به محتوای خریداری‌شده را معلق یا ملغی خواهد کرد. اگر به هر دلیلی تراکنش مشکوک و غیرقانونی اتفاق بیافتد، تراکنش‌های انجام‌شده لغو و باطل خواهد شد و اند انگ دسترسی کاربر به محتوای خریداری‌شده را معلق یا ملغی خواهد کرد و همچنین، این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که به صلاحدید خودش حساب کاربر را معلق یا مسدود کند.

بازگشت وجه پرداختی به خریدار

بازگشت وجه پرداختی به کاربر خریدار، زمانی اتفاق می افتد که دلیل ایشان برای بازگشت وجه، موجه باشد. مثلا مغایرت طول دوره یا محتوای آن با چیزی که پیش از خرید اعلام شده است. همچنین، کاربر ناراضی باید در طی مدت ۷۲ ساعت از لحظه‌ی پرداخت، برای بازگشت وجه پرداختی برای آن آموزش درخواست دهد که در این صورت، ظرف مدت حداکثر ۷ روز، آن مبلغ به ایشان بازگردانده خواهد شد. همچنین، در نظر داشته باشید که اند انگ، وجه بازگشتی کاربر خریدار را به کیف پول ایشان واریز می کند و نه به حساب بانکی ایشان.

اگر اند انگ به این باور برشد که کاربر خریدار، از سیاست بازگشت وجه پرداختی سوءاستفاده می کند، این حق را دارد که حساب کاربری ایشان را معلق یا مسدود یا ملغی کند؛ بدون آن که برای اند انگ، دینی ایجاد شود.

مالکیت و استفاده از محتوای آموزشی

مالکیت معنوی و حقوقی محتوا یا دوره آموزشی، تنها متعلق به اند انگ یا سازنده ی آن است و کاربر خریدار، تنها مجاز به استفاده از آن برای استفاده شخصی و فردی خود است.

کاربر اند انگ می‌پذیرید که هیچ محتوایی را بازتوزیع نمی‌کند، کپی نمی‌کند، تغییر نمی‌دهد، انتقال نمی‌دهد، واگذار نمی‌کند، نمی‌فروشد، اجاره نمی‌دهد، قرض نمی‌دهد، ویرایش نمی‌کند، اقتباس نمی‌کند، و در قالب دیگری قرار نمی‌دهد (مگر آن که مشخصا در این توافقنامه اجازه داده شده باشد) و از آن محتوا برای هیچ مقصودی که مشخصا بیان نشده است، استفاده نخواهد کرد.

علامت های تجاری و لوگوهای موجود در محتواهای اند انگ، متعلق به اند انگ و یا اشخاص دیگر هستند و کاربر نباید بدون اجازه و تایید مالک آن ها، از آن ها استفاده کند.

تعهدهای کاربر استاد

به کاربری که در قالب یه محتوای آموزشی، چیزی را به دیگران آموزش می دهد، «استاد» گفته می شود که همکاری ایشان با اند انگ، به معنای موافقت ایشان با همه قوانین حال و آتی اند انگ خواهد بود.

برای همه محتوایی که به اند انگ ارائه می‌شود، استاد مسئول است که مالکیت یا مجوزها، حقوق، رضایتنامه‌ها، اجازه‌نامه‌ها و صلاحیت لازمه را داشته باشد که بتواند مجوزهای مربوطه را به منظور بازتولید، توزیع، اجرای عمومی، نمایش عمومی، پخش عمومی، ترویج، بازاریابی، و همچنین استفاده و بهره‌گیری از هر بخش از محتوای ارائه شده را به اند انگ اعطا کند. همچنین، استاد مسئول آن است که هیچ بخشی از محتوای ارائه شده، هیچگونه حق مالکیت معنوی از شخص ثالثی را زایل یا مخدوش یا غصب نکند.

استاد متعهد می شود که معلومات، اعتبارنامه‌ها و تخصص لازم (شامل تحصیلات، تعلیمات، دانش و مهارت‌های مربوطه) را برای ارائه ی محتوای آموزشی خود دارا است. همچنین متعهد می شود که از محصولات و محتوای اند انگ برای هیچ کسب‌وکاری غیر از فراهم آوردن آموزش و خدمات آموزش درسی به شاگردها استفاده نمی‌کند.

استاد متعهد می شود که هیچ گونه محتوای نامناسب، آزارنده، توهین‌آمیز، نژادپرستانه، نفرت‌آمیز، تبعیض‌آمیز، هرزه، نادرست، گمراه‌کننده، جعلی، بدنام‌کننده، هجوآمیز و افتراآمیز منتشر نمی‌کند. همچنین، هیچگونه تبلیغ، محتوای ترویجی، هرزنامه، نامه‌های زنجیره‌ای، طرح هرمی یا هر شکل دیگری از درخواست و وسوسهٔ غیرمجاز و نامطلوب را در محتوا یا به کاربران در اند انگ عرضه نمی‌کند.

استاد متعهد می شود که وارد هیچگونه فعالیتی نمی‌شود که باعث شود اند انگ وادار به کسب مجوز یا پرداخت هرگونه حق امتیاز به شخص ثالثی گردد؛ از جمله و برای مثال، پرداخت حق امتیاز استفاده از هر گونه اثر موسیقی یا صدای ضبط شده. همچنین، متعهد می شود که هیچ بخشی از محتوای اند انگ را کپی نمی‌کند، تغییر نمی‌دهد یا بازنشر نمی‌کند؛ به جز مواردی که اجازه داده شده است. همچنین، به هیچ شکلی مانع یا مزاحم کار دیگر استادها برای ارائهٔ خدمات آموزشی شان نمی‌شود.

استاد متعهد می شود که اطلاعات همکاری و حساب کاربری خود را نگهداری کند و از دقت و صحت تمامی اطلاعات آن ها اطمینان کسب کند. همچنین، متعهد می شود که به سوال کاربرها درباره محتوای آموزشی خود ظرف حداکثر ۷۲ ساعت پاسخ بدهد.

استاد متعهد می شود که بالای ۱۸ سال سن دارد؛ وگرنه موظف است که به اند انگ اطلاع دهد و یک ولی قانونی یا والد شخص ثالث دارای سن قانونی باید با همه شرایط و ضوابط و شرایط و ضوابط استادها موافقت کرده باشد و مسئولیت و تعهدات عملکرد ایشان و برآوردن آن ها را بپذیرد.

کاربر استاد می‌پذیرید که شاگردها حق پس گرفتن وجه‌شان را طبق شرایط بازگشت وجه دارند. نه استاد و نه اند انگ هیچ دریافت، دستمزد، یا کمیسیونی بر روی هرگونه تراکنشی که برای آن بازگشت وجه تایید و اجرا می‌شود، ندارند. در شرایطی که پس از پرداخت سهم فروش به استاد، شاگردی درخواست بازگشت وجه خود را کند، اند انگ این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که یکی از این دو کار را انجام دهد: (۱) مبلغ مورد نظر را از نوبت بعدی پرداخت به استاد کسر کند (۲) یا در صورتی که پرداخت آتی در پیش نباشد یا آن که مبلغ احتمالی‌اش کمتر از وجه مورد نظر باشد، بازگرداندن آن وجه بازگشت داده شده را از استاد طلب کند.

استاد متعهد می شود که راستگو باشد و همه اطلاعات موجود در پروفایل خود، صحت دارد. در غیر این صورت، اند انگ می تواند بدون اطلاع قبلی و در هر زمانی، دسترسی ایشان را بسته و به همکاری با ایشان پایان بدهد.

استاد موظف است که در زودترین زمان، به همه نظرها و سوال هایی که کاربرها در صفحه ایشان و یا محصولات ایشان مطرح می کنند، پاسخ درخور بدهد. عدم توجه ایشان به این امر مهم، به معنای عدم توجه به کاربرهای اند انگ و همچنین، عدم تمایل ایشان به ادامه همکاری با اند انگ است. بنابراین، اند انگ می توان همکاری خود را با ایشان، قطع کند. لازم به ذکر است که در صورت ثبت هر کامنت برای استاد، به ایشان ایمیل می شود. اما به دلایل فنی، شاید گاهی این اطلاع رسانی ها انجام نشود. بنابراین، استاد موظف است که روزانه به صفحات خود، سرکشی کند.

اگرچه همیشه از یک استاد، انتظار می رود که رفتار و گفتار درستی داشته باشد اما در صورت مشاهده هر گونه رفتارهای ناهنجار، بی احترامی، بی ادبی، تمسخر و… چه در پاسخ به کامنت کاربرها و چه در هنگام آموزش، اند انگ می تواند همکاری خود را با استاد، قطع کند.

شاگردهای هر استاد، می توانند که در صفحه پروفایل استاد، به عملکرد ایشان امتیاز بدهند و درباره ایشان نظر خود را بنویسند. در صورت مطلوب نبودن نظرها و پایین بودن امتیازهای ثبت شده، اند انگ می تواند همکاری خود را با استاد، قطع کند. میزان و نوع این معیار برای قطع همکاری، می تواند در زمان های مختلف، مختلف باشد و در صورت قطع همکاری، به اطلاع ایشان خواهد رسید.

استاد موظف است که در زمان مقرر شده برای برگزاری کلاس آنلاین، در کلاس حاضر باشد و در صورت مشاهده حتی یک مورد از عدم توجه استاد به برگزاری کلاس، با ایشان برخورد مالی شده و بدون شک، با استاد قطع همکاری می شود. اما در صورت وجود دلیل موجه برای عدم برگزاری کلاس، استاد موظف است که این امر را چند ساعت قبل از زمان مقرر کلاس، به اطلاع اند انگ برساند تا به اطلاع شاگردها برسد.

استاد موظف است که همه ابزارهای لازم برای ایجاد ارتباط مناسب و برگزاری کلاس آنلاین را فراهم کند و همه راهنمایی ها برای طرز استفاده از کلاس آنلاین را به دقت مطالعه کند تا در برگزاری کلاس ایشان، شاهد هیچ گونه اختلالی نباشد. در صورت بی توجهی ایشان به هر یک از این موارد، مسئولیت اختلال در کلاس، بر عهده خود ایشان است. گاهی نیاز است که استاد، شاگردهای خود را برای برقراری ارتباط مناسب، راهنمایی کند. بنابراین نیاز است که ایشان، راهنمایی های فراهم شده برای شاگردها را نیز مطالعه کند تا از همه جوانب کلاس، آگاه باشند.

استاد موظف است که بهترین مطالب مناسب برای آموزش به شاگردهای خود را فراهم کند و مسئولیت نوع و محتوای مطالب درسی، کاملا بر عهده استاد است و اند انگ، هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد.

استاد موظف است که در هنگام تدریس، پوشش مناسبی داشته باشد و همچنین، مکان مناسبی را برای برقراری ارتباط صوتی و تصویری انتخاب کرده باشد. رعایت ادب، اخلاق و شئونات اسلامی و انسانی، یک امر واجب است که بی توجهی استاد به هر یک از این موارد، قطع همکاری را به دنبال خواهد داشت.

استاد موظف است که در کلاس، فقط به آموزش موضوع عنوان شده بپردازد و در صورت مشاهده هر گونه فعالیت های تبلیغاتی، سیاسی و غیر آموزشی، بدون شک، با استاد قطع همکاری خواهد شد.

استاد موظف است که ۱۰ تا ۱۵ دقیقه قبل از زمان برگزاری کلاس آنلاین، به کلاس خود وارد شود.

استاد موظف است که برای دریافت دستمزد خود، شماره کارت بانکی را اعلام کند که به نام خود ایشان باشد.

رفتار کاربرها در اند انک

همه انواع کاربرها در اند انگ متعهد می شوند که در استفاده از همه امکانات اند انگ، چیزهایی را منتشر نکنند که (۱) مخل استفاده یا برخورداری کاربران دیگر از اند انگ شود. (۲) نادرست، گمراه‌کننده، فریب‌آمیز، غیرقانونی، مخرب، آزاردهنده، سوء‌استفاده، بدنام‌کننده، وقیحانه، رکیک یا گستاخانه باشد. (۳) به حقوق اشخاص دیگر از جمله حریم خصوصی یا حقوق مالکیت معنوی تجاوز کند. (۴) اطلاعات شخصی افراد دیگر، یا اطلاعات حساس و خاصی را افشا کند. (۵) حاوی ویروس، جاسوس‌افزار، یا هرگونه بدافزار یا آسیب دیگر باشد. (۶) حاوی درخواست‌های مالی و تجاری، یا به عبارتی «هرزنامه» باشد. (۷) خلاف قوانین جرایم رایانه‌ای و یا خلاف قوانین و موازین نظام سیاسی حاکم بر ایران (جمهوری اسلامی ایران) باشد.

اند انگ حق حذف هرگونه محتوای کاربر را به هر دلیلی که تشخیص بدهد، برای خودش محفوظ نگه می‌دارد. ممکن است پیش از چنین کاری، اخطار یا دلایلی به کاربر ارائه کند، اما ملزم به چنین کاری نیستیم و این کار همیشه ممکن نخواهد بود. اند انگ مسئولیتی در قبال هرگونه محتوایی که از سوی دیگران منتشر می‌شود نمی‌پذیرد، ولی تمام تلاش خود را برای سالم نگهداشتن محتوای اند انگ انجام می‌دهد.

حریم خصوصی کاربرها

جمع‌آوری اطلاعات و استفاده از هرگونه اطلاعات شخصی کاربرها، تنها باید برای مقاصد مشخص و در راستای بالا بردن کارایی امکانات اند انگ برای کاربرها باشد و هر گونه استفاده¬ی دیگر از آن اطلاعات، ناقض حریم خصوصی خواهد بود.

اند انگ حق ندارد که جزئیات اطلاعات کاربرها را به شرکت‌های بازاریابی بفروشد و جزئیات اطلاعات کاربرها را در اختیار دیگران بگذارد؛ مگر برای اجرای قانون، مقررات یا به درخواست حکومتی.

اما هر اطلاعاتی که کاربرها در اند انگ منتشر می کنند، اطلاعات عمومی خواهد بود و ممکن است توسط اشخاص دیگر جمع‌آوری و استفاده شود و اند انگ کنترلی روی این مسئله ندارد و هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد.

مالکیت معنوی محتواها

بدین وسیله، سازنده محتوای آموزشی، برای بازتولید، توزیع، اجرای عمومی، ارائه، بازاریابی، و یا استفاده و بهره‌گیری از محتوای تسلیم شده به اند انگ، در وبسایت یا در محصولات ش به اند انگ یک مجوز و حق غیر انحصاری می‌دهد. همچنین، این مجوز و حق غیر انحصاری را به اند انگ می‌دهد که به‌طور مستقیم یا از طریق شخص ثالث، زیرمجوز آن محتوا را به کاربرها برای این اهداف ارائه دهد. علی‌رغم این مسئله، هر سازنده محتوا این حق را دارد که تمام یا هر بخشی از محتوای تسلیم شده به اند انگ را در هر زمانی از وبسایت حذف کند. با حذف محتوای مذکور، شصت (۶۰) روز بعد از حذف، حقوق و مجوز ذکر شده برای کاربرهای جدید منقضی می‌شود، با این وجود، هر حقی که پیش از آن زمان به کاربران داده شده است، حفظ می‌گردد.

تمام تلاش اند انگ این است که حقوق مؤلف ها رعایت شود اما اگر کسی ادعایی مبنی بر عدم رعایت حقوق مؤلف در هر کدام از محتواهای آموزشی داشته باشد، ایشان موظف است که با اند انگ ارتباط بگیرد تا به آن ادعا رسیدگی شود.

کارهای ممنوع در اند انگ

با استفاده از اند انگ، هر کاربر موافقت دارد که هیچ کدام از کاربرهای زیر را انجام ندهد؛ وگرنه طبق صلاحدید با او برخورد خواهد شد:

 • آدرس ایمیل غیرواقعی ارائه بدهد، هویت دیگران را تقلید یا جعل کنید، یا ارتباط خود با دیگران را به شکل نادرستی نشان بدهد.
 • سعی کنید از طریق اند انگ به سیستم‌های کامپیوتری یا مطالبی دسترسی غیرمجاز پیدا کند، یا مهندسی معکوس انجام دهد.
 • از طریق اند انگ یا در وبسایت اند انگ دست به جمع‌آوری خودکار اطلاعت بزند. روش‌هایی مثل اسپایدرینگ (spidering)، خواندن صفحه نمایش (screen scraping)، دیتابیس اسکریپینگ (database scraping) یا جمع‌آوری آدرس ایمیل‌ها و روش‌های دیگر.
 • تلاش برای ایجاد وقفه یا تغییر در عملکرد اند انگ به هر شکلی؛ مثلا از طریق ارسال انبوه پیام‌های ناخواسته یا (flooding) ایجاد بار روی سرورها، یا وارد کردن ویروس، بمب زمانی (time bomb)، اسب تروآ (Trojan horse)، کرم، کنسل‌بات (cancelbot) یا دیگر روش‌های مخرب کامپیوتری و هک کردن.
 • استفاده از اند ناگ یا هر بخشی از محتوای آن به شکلی که نقض قوانین نافذ باشد، حقوق مالکیت معنوی یا حقوق دیگری را از اند انگ یا دیگران نقض کند یا اینکه فریب‌کارانه، وقیحانه، گستاخانه، گمراه‌کننده، یا توهین‌آمیز باشد.
 • استفاده از اسکریپت برای دانلود انبوه محتوا.
 • تبلیغ، برندینگ، یا محتوای پروموشن (ترویجی) در وبسایت یا محتوای آن وارد کند.
 • به غیر از مواردی که در قوانین اجازه داده شده، دست به کپی، بازتوزیع، انتقال یا تغییر یا سوء استفاده از محتوا، داده‌ها، یا کد وبسایت بزند.
 • بدون کسب اجازهٔ مکتوب قبلی از اند انگ، سعی کند از محتوا و خدمات اند انگ برای تماس، ترغیب و وسوسه و به‌کارگیری استادها یا کاربرهای بالقوه برای انجام کار یا استخدام یا قرارداد تجاری و کاری نامربوط به اند انگ استفاده کند.
 • به هر شیوه‌ای، از جمله ترغیب، فریب، وسوسه، سعی کنید از استادها یا کاربرهای دیگر، اطلاعات شخصی آن ها را کسب و استخراج کند.

مسئولیت ها و رفع مسئولیت ها

اند انگ تنها متعهد به وعده‌های صریح و آشکاری است که در این قوانین خود دارد. بنابراین، در قبال برداشت‌های ضمنی از قوانین، هیچ تعهد و مسئولیتی ندارد.
همه تلاش اند انگ این است که محتوا یا دسترسی کاربرها به وبسایت بدون وقفه و مشکل باشد و باقی بماند و اینکه ایرادها رفع شوند و اینکه محتوای وبسایت عاری از ویروس و دیگر اجزاء مخرب باشد، ولی هیچکدام از این موارد را نمی‌تواند تضمین کند.

همه تلاش اند انگ این است که دسترسی کاربرها به وبسایت برقرار باشد و وبسایت یا محتوای آن از نظر صحت، دقت، به‌هنگام بودن، کامل بودن، قابل اعتماد بودن، و موارد مشابه برای کاربرها قابل تکیه و قابل اعتماد باشد، ولی هیچکدام از این موارد را نمی‌تواند تضمین کند.

چنانچه هرگونه خسارت غیرمستقیم یا تصادفی یا ویژه، یا لطمهٔ غیرمستقیم یا تصادفی یا ویژه به درآمد یا سود کاربری رخ بدهد که ناشی از استفاده از وبسایت و محتوای آن و یا ناتوانی در استفاده از وبسایت باشد، مسئولیتی متوجه اند انگ نخواهد بود.

مسئولیت هرگونه عواقب و خسارت ناشی از برقراری تماس بین کاربرها با انواع دیگر کاربرها (استادها و…)، برعهدهٔ خود آن ها خواهد بود.

اگر در بخشی از وبسایت اند انگ، به وبسایت دیگری لینک داده می شود، هرگز به معنای تایید همه محتواهای آن وبسایت نیست. آن لینک و پیوند، می تواند به دلایل مختلفی باشد. از جمله راهنمایی بیشتر کاربرها، تبلیغات و… .

تا آنجایی که قانون اجازه می‌دهد، مسئولیت اند انگ در قبال هر نوع تخطی از ضمانت یا شرایطی که قابل استثنا و رد نباشد، به انتخاب خود اند انگ، محدود به جایگزینی و یا پرداخت هزینهٔ جایگزینی خواهد بود.

اند انگ می‌تواند در هر زمانی شرایط و قواننی را تغییر دهد و تمام تلاش خود را خواهد کرد که اطلاعات مربوط به تغییرات را در وبسایت منتشر کند. اگر بعد از تغییر شرایط شرایط و قوانین، کاربر همچنان به استفاده از وبسایت ادامه دهد، به معنی آن است که شرایط جدید یا اصلاح‌شده را پذیرفته‌ است.

کلماتی مثل «شامل»، «از جمله»، «همچون»، «مثل» و «از قبیل» به هیچ وجه محدودکننده نیستند و اند انگ می تواند طبق صلاحدید خود، عمل کند.